Lifestyle

NO NEKÚP TO?! KEĎ NA PREDAJ SOM JA.

Letná zľava! Sezónny výpredaj! Jedinečná ponuka! Mám pocit, že v lete stúpa predaj úplne všetkého. A keďže Dara Rolins spieva „v lete sa aj dievčatá kazia rýchlejšie“ rozhodla som sa, že ak nie teraz, tak potom už nikdy. Trh single žien je predsa rovnaký trh ako ten s nehnuteľnosťami, či zábavným tovarom. A pretože ja som zábavná a nehnuteľne sa nemienim pozerať ako sa z trhu single žien predáva ďaleko menej kvalitný tovar, rozhodla som sa „predať“. Názov produktu: JA.

POPIS PRODUKTU:

Dlho očakávaný a dlho čakajúci výrobok vysokej kvality vhodný k zamilovaniu sa. Navrhnutý pre spotrebiteľa mužského rodu. Ideálny do rodinného domu, alebo mezonetového bytu v centre mesta. Skladný, s veľkým potenciálom zväčšovať pokrytie voľného priestoru v krátkom časovom horizonte. Pri nevhodnej manipulácií hrozí riziko poškodenia kupujúceho. Pri dodržiavaní podmienok stanovených samotným produktom garantujeme vysokú spokojnosť overenú množstvom, oprava: primeraným počtom, spokojných zákazníkov pred vami.

MATERIÁL A SPÔSOB OŠETROVANIA:

Miestami opotrebovaný. Nič čo by ste s pomocou kamaráta nedokázali opraviť. Ak je teda plastický chirurg. Nutnosť dopĺňať farbu hlavne v horných partiách produktu. Na výrobu bol použitý najdrahší materiál na trhu: striebro do vlasov, zlato do zubov a sedacej časti, vzácne kamene do tráviaceho traktu. Na vonkajšie ošetrenie odporúčame manipuláciu v rukavičkách, na vnútorné neobmedzené množstvo prosecca. Naši vývojári testovali manipuláciu s produktom po požití siedmych pív samotným vývojárom, výrazne neodporúčame. Produkt vykazuje v zmienenej situácií nebezpečné vlastnosti.

ROZMERY A PARAMETRE:

Pri poslednom meraní akceptovateľné. Vzhľadom k roku výroby si trúfame povedať, že ideálne. Samozrejme, produkt porovnávaný s tovarom vyrobeným v rovnakom roku. Pokladáme za vysoko neetické zrovnávať s mladšími ročníkmi výroby. Ďalším plusom je pozitívna vyhliadka na zväčšovanie rozmerov produktu. Po pár rokoch bude pre vás jednoduchšie produkt preskočiť ako obísť. Šírka sedačky má tendenciu sa zväčšovať, nohy skracovať. Energetická trieda G – mimoriadne nehospodárna. Pamäťová karta večná. Zvukové efekty ohromujúce. Ovládanie dotykové, v určitých krízových situáciách, za ktoré nesie zodpovednosť jedine kupujúci, odporúčame namiesto dotykov použiť radšej finančné prostriedky.

MONTÁŽ:

Nie je nutná. Vlastnú demontáž zvládne výrobok v blízkosti alkoholických nápojov aj sám.

ZEM PÔVODU:

Ešte Československá socialistická republika. Retro je in.

VHODNÝ KUPUJÚCI:

Archeológ, prípadne ktokoľvek so záľubou v starých vykopávkach.

FOTO:

Ilustračné. Fotoshop dokáže zázraky. Odporúčame prehliadku tovaru naživo.

CENA:

Zaplatíte životom.

REKLAMÁCIA TOVARU:

Určite nebude potrebná.

#VÝpreDAJ #Kúp1DruhýMožnoDostaneš #PonukaČasovoObmedzená   Foto: Wineatte